Nehtová modeláž

Upravené ruce jsou ozdobou každé ženy. Patří k tomu i upravené nehty. Díky moderním metodám a materiálům dnes může mít krásné a upravené nehty každá žena.

S každou klilentkou probereme nejvhodnější úpravu nehtů s ohledem na její individuální potřebu. Je totiž rozdíl pokud pracuje v kanceláři, nebo manuálně. Beru také zřetel na to v jakém stavu má ruce i nehty.

Používám tyto metody:

UV GEL

Modeláž nehtů UV gelem působí zcela přirozeně a nehty jsou pevné. Před samotnou modeláží se nehty očistí a upraví. Po nalepení tipů - umělých nehtů a jejich zapilování se nanáší gel, který se následně vytvrzuje v UV lampě. Podle přání zákaznice se aplikuje francouzská manikúra bílá, nebo barevná.

AKRYL

Vyniká svou dvojitou silou - pružností gelu a tvrdosti akrylu. Zároveň s dokonalou přilnavostí předčí ostatní nehtové materiály. Je vhodný pro modeláž bez tipů a na opravy špiček nehtů a též francouzský design.

MODELÁŽ NA ŠABLONY

Tato metoda je vhodná  pro nehty, které jsou již přílis oslabené po předchozích modelážích a po nešetrném zacházení. Zde se nepoužívají lepidla ani tipy. Je vhodná i pro alergiky na jakýkoliv materiál.

POTAŽENÍ VLASTNÍCH NEHTŮ

Pro ty z Vás, které upřednostňujete přírodní nehty, ale nejste spokojená, protože Vám lak vydrží maximálně dva dny, nebo nehty máte měkké a tenké, je tady potažení nehtů gelem. Tato metoda nehet nepoškozuje, ale zpevňuje UV gelem s kalciem. Poté Vám lak vydrží i dva týdny a ruka je stále upravená.
 
 

 
 

Předchozí stránka: Prodlužování řas Následující stránka: Depilace