Prodlužování řas

Již nemusíte hereckým hvězdám závidět jejich svůdné, dlouhé řasy. Díky technice prodlužování řas je můžete mít i vy.

Jedná se o techniku lepení řasy na řasu, kdy se na jednu řasu přírodní lepí jedna umělá. Spojení je tedy neviditelné, proto zcela přirozené a zároveň pevné. Umělé řasy kopírují životní cyklus řas přírodních. Proto je třeba průběžně umělé řasy doplňovat.

Lepidlo

K aplikaci se používá hypoalergenní medikální adhesivum Extra, speciálně vyvinuté k prodlužování řas.
Medikální adhesivum je lepidlo využívané v plastické chirurgii na lepení ran bez použití stehů. Tato převratná novinka v líčení znamená, že spojení je pevné, flexibilní, odolné a hlavně bezpečné.

Délka aplikace

Aplikace trvá 1 - 2.5 hodiny, dle počtu aplikovaných řas. Zahuštění řas cca 1,5h. Doplnění řas cca 1-1,5h.                 

Výdrž prodloužených řas

Vaše řasy dále rostou dle svého přirozeného cyklu i s novou řasou. Doplňování odrostlých řas se provádí jednou za 3 - 4 týdny. Životní cyklus vlastních řas je 3 měsíce. S doplňováním je možné prodloužené řasy nosit stále, neboť vlastní řasy nezatěžují. Anebo je možné nechat řasy vždy odrůst a pak znovu aplikovat nové řasy.

Odolnost prodloužených řas

Řasy Afroditi vynikají maximální lehkostí, přirozeností, bezstarostnou péčí, jsou odolné vůči vodě, nepřízni počasí i mechanickému poškození. První dva dny doporučujeme se vodě vyhýbat, než se adhesivum zafixuje.

Bezpečnost metody

Řasy Afroditi jsou hypoalergenní a nemůžou poškodit vaše řasy, pokud vám je aplikuje řádně vyškolený specialista dodržující zásady bezpečné aplikace kurzu AFRODITI prodlužování řas. Hlavní roli v bezpečnosti hraje medikální adhesivum. Medikální adhesivum Extra je vyrobeno v USA a splňuje nejpřísnější pravidla amerického trhu a Evropské Unie. Jsme na trhu již pátým rokem a na naše medikální adhesivum nebyla žádná alergická reakce. Zkušenosti ověřené časem jsou naší devizou

Jak poznám kvalitní lepidlo?

Především dejte na reference. Medikální adhesivum nesmí při aplikaci vydávat dráždivé výpary a oko Vás nesmí jakýmkoliv způsobem dráždit.

Předchozí stránka: Galvanická žehlička Následující stránka: Nehtová modeláž